Hugo Boss Baldessarini Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Portakal

Portakal

Mandalina

Mandalina

Nane

Nane

Sarı papatya

Sarı papatya

Karanfil

Karanfil

Ardıç

Ardıç

Paçuli

Paçuli

Tütün

Tütün

Kehribar

Kehribar

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 79

orta nota oranı
Orta Nota

% 12

alt nota oranı
Alt Nota

% 9

80

20-60

2002

1783

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 77

KALICILIK
farkedilirlik

% 76

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 29

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 71

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 14

İLKBAHAR
yaz

% 43

YAZ
sonbahar

% 14

SONBAHAR
kış

% 29

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 57

GÜNDÜZ
gece

% 43

GECE

Baldessarini Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Baldessarini parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir26489
Bu parfum içersinde alkol varmı?
Onuralp
Maalesef, kötü değerlendirilmiş, küçümsenen bir koku. Gerçekten harika bir parfüm oysaki. Umarım markanın bu enfes kokuyu üretimden kesmeyi unutması hepimizi özellikle benim gibi daimi kullanıcılarını sevindirir. Yıllardır bozulmadı ve içeriği değiştirilmedi. Hiç denemeyen arkadaşlar denedikten sonra bence bana katılacaklar.
mehmet
Bununla ilgili güncel bir incelemem var. Başlangıçta portakal kokusu alıyorum, ancak bu çoğunlukla hiçbiri çok kolay toplanamayacak kadar çok nota karışımı olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça sentetik kokteyl olduğunu düşünüyorum. Kokudan nefret etmiyorum, ama buna da bağlı ve abartacak cümleler kuracak değilim.
Burakdonmez
Booo mükemmelmiş denilecek bir koku değil abartılmaması gerekiyor.
kazim
Bu benim İmza kokum. Sıkınca çevremdeki insanların tepkisi çok güzel. Herkes selamlıyor :D
ekrem
Bu kokuya bayılıyorum. Tam olarak 2 şişe yaz için aldım. Lanvin spor modeli gibi kokuyor.
dogukan
İlk çıktığında bunu denedim. Bunu tekrar gözden geçirip, şimdi nasıl hissettiğimi yazmayı isterdim. Onu sevdiğimi hatırlıyorum ama .ok ta aklımda kalmamış.
albertosego
Erkekler için Tom Ford un aynısı. Yada Tom ford bunun aynısı. Fakat Ford versiyonunun daha uzun sürdüğünü düşünüyorum.
AKKAVAK
Bir örnek aldım, denedim ve ilk izlenimde beni kendine aşık etti. Gayet güzel. Benim istek listemde.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.