Hugo Boss Boss Elements Aqua Erkek Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Hugo Boss Boss Elements Aqua Erkek Parfüm

Boss Elements Aqua, Hugo Boss tarafından erkekler için aromatik odunsu bir kokudur. Boss Elements Aqua 1997'de piyasaya çıktı. Üst notalar ananas, lavanta ve nane; Orta notalar kişniş, biber, frezya ve çay; Temel notalarda sandal ağacı, paçuli, vanilya ve vetiver bulunmaktadır.

Üst Nota
Ananas

Ananas

Lavanta

Lavanta

Nane

Nane

Kişniş

Kişniş

Orta Nota
Karabiber

Karabiber

Frezya

Frezya

Çay

Çay

Alt Nota
Sandal ağacı

Sandal ağacı

Paçuli

Paçuli

Vanilya

Vanilya

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Hugo Boss Boss Elements Aqua Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Hugo Boss Boss Elements Aqua Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 18 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 64 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 70 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
64%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
70%
18 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
44%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
56%
9 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
22%
Parfüm geceye uygun
GECE
78%
9 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
46%
Orta Nota
41%
Alt Nota
13%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
44%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
33%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
22%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
0%
9 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-55 Yaşlar için uygun
1997 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 84
4329 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Hugo Boss Boss Elements Aqua Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
9 Adet Oy Kullanılarak
38 Puan Aldı

Hugo Boss Boss Elements Aqua Erkek Parfüm Yorumları

DÜNYANIN EN GÜZEL PARFÜMÜNÜ KALDIRARAK BOSS KENDİ AYAĞINA SIKTI.
Bu Parfüme bayıldım. Çok baharatlı değil, çok meyveli değil, delirmenize sebep olcak hiç bir olumsuz faktör yok :D
Son zamanlarda bunu bulmak mucize gibi bir şey ama ben buldum :D SIvısı hafif yeşil gibi duruyor yoksa yanlış bir şey mi aldım :D Yanlış derken sahte yani? Bilgili olup kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum.
Şimdiki günlerde bulmakta zorlaşan fantastik koku.
Benim şu an kullandığım L`Air du Desert Marocain Tauer parfümüne çok benziyor.
Güzel gizli mücevher. Öylesine üzücü ki bu kokunun üretiminin durması. Yüksek bedelini ödemeye istekli olanlar için kesinlikle değer çünkü piyasada çok uçuk fiyatlara eski şişelerden bulabilirsiniz. Bu koku kesinlikle çok olumlu tepkiler alırken neden üretimi durdurulma kararı alınmış merak ettim. Müşteri yorumları yüzünden kesinlikle olmadığını düşünüyorum. Zaten burdaki yorumlara da bakarsanız iyiki kesildi felan yazan bir kişi bile göremedim. Aqua ismine rağmen kesinlikle fazla sucul koku değil. Küçük bir deniz notası vardır ancak daha odunsu ve baharatlı tonları yayıyordu. Çok uyumlu ama patlayıcı bir kombinasyonla bir araya geliyorlar. Kesinlikle beklediğim bu değildi şişeden ama harika bir koku ile karşılaşıyordunuz. Çok taze ve oldukça seksi. Körü körüne internetten bir şişe satın almıştım ve bağımlısı olmuştum. Herkes te beğeniyor adını soruyordu. Şimdi ALberto Sego alıyorum. Bundan da olsun isterdim. Bulursanız alın. Şiddetle tavsiye ediyorum.
Durdurulmuş ve bu çok üzücü. Kokladığım veya beğendiğim en dengeli su kokularından biriydi. Su içerikli, aromatik, hafif tozlu başyapıt. Tüm gün kullanılabilir - di. :D
Gerçekten hoş bir odunsu ve tatlı meyve suyu içeriğine sahip. Uzun ömürlü, tatlı ve unutulmaz. Bence bu eşsizdi. Hala 75 ml bende var ve kullanmıyorum :D Elimde antika olarak kalacak. Benim için mücevher değerinde.
Bunu uzun zaman önce denediğimi hatırlıyorum ve cildimde bu koku bana başka bir Boss sürümünü hatırlattı: Baldessarini sürümü yani. Bence muntazam bir kokuydu. HArika bir parfüm. Bulması imkansız gibi ama bulursanız kaçırmayın.
Sadece şişeye bakarak bu esansın kokusunu çok net hatırlıyorum. Ne kadar unutulmaz olduğunu gösteriyor. Elements Aqua 90'lı yıllarda imza parfümümdü. Fark edilmesi ve uzun ömürlülük gerçekten harikaydı. Şu anda üzülüyorum ki artık üretimi sanırsam devam etmiyor. Buna en yakın parfümü size Alberto Sego markasının Zeugma modelini öneriyorum. Hatta daha iyi bile diyebilirim.
Gerçekten benzersiz ve hiçbir diğer kokuya benzemiyor. Özellikle hiç bir Hugo boss kokusuna benzemiyor. İyi, dengeli ve meyve - vanilya öne çıkmış Bence mükemmel.
Mükemmel ötesi bir yaz parfümü. Yaz parfümü arayanlar için önerebileceğim kalıcılığı ve farkedilirliği üst düzeyde hugo harikası. Kesinlikle sizi boğmaz ve ferahlığı yüksek derecedeki yaz sıcaklığında çok iyi bir şekilde hissedebilirsiniz.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER