Hugo Boss Boss Intense Shimmer Edition Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Yasemin

Yasemin

Gül

Gül

Vanilya

Vanilya

Kehribar

Kehribar

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Paçuli

Paçuli

Styrax

Styrax

üst nota oranı
Üst Nota

% 90

orta nota oranı
Orta Nota

% 5

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

83

18-45

2004

3539

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 73

KALICILIK
farkedilirlik

% 71

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 88

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 13

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 43

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 29

SONBAHAR
kış

% 29

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 29

GÜNDÜZ
gece

% 71

GECE

Boss Intense Shimmer Edition Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Boss Intense Shimmer Edition parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir12702
Yoğun ama yanlış yolda değil. Hiç tatlı değil, sadece biraz baharatlı. Ben kış boyunca kullandım ve benim tenime gayet uyum sağladı. Enteresan bir parfüm.
misafir5428
Çok kuru bir koku, özel bir şey yok. Beğenmedim.
misafir19856
Çiçekli ve baharatlı başlar. Kuruduktan sonra gerçekten "kapalı" ve çok kaslı bir sandal ağacı kokuyor. Gül, oynak ve biraz ışıltılı. Yoğun olarak adlandırılan bir şeyden beklediğim kadar güçlü değil. Fena sayılmaz.
misafir2037
Bu parfümü seviyorum. Neden satmayı bıraktıklarını tam olarak bilmiyorum ama şimdi böyle bir şeye ihtiyacım var :)
misafir9921
Ben ışıltılı şeyleri seviyorum. Bu kokunun içeriğini öğrenince heyecanlandım. Orijinal BOSS Intense'in harika kokusu var ama ince bir parıltıyla incelikli hale gelen bu versiyonu daha çok hoşuma gitti ve bu daha ışıltılı yapılmış. Geceleri kullanma eğilimindeyim. Uzun ömürlü bir koku olması için vücut losyonuyla kullanın.
pelina
Sprey içerideki parıltı şeklindeki partiküller nedeni ile tıkanıp duruyor. Utanç verici bence. Saçma sapan şeyler yapmış HUGO.
princess
Bana yılbaşında hediye edilmişti. Hala bağımlısıyım be bunu kullanıyorum. Güzel bir parfüm.
nur
6 yıl önce almıştım ve şişesini sevdiğim için almıştım. Çok güçlü.
leman
Bunu seviyorum, Hugo Boss Intense'im var ama bunu tercih ediyorum. :) Bu bana göre daha başarılı.
Burcu
Gerçekten çok hoşuma giden harika bir parfüm olmasına rağmen, biraz ağır. Harika bir gece parfümü olarak kullanılabilir.
Aysunatar
Erkek Aftershave modellerini hatırlatan çok güçlü bir alt tona sahip parfüm. Bana gerçekten nefret ettiğim saç yağını hatırlatan bir notaya da sahip. Aslında benim parfümüm değil. Bana göre içinde oldukça erkeksi bir şeyler var. Güçlü ve eğlenceli baharatlı notaların meyve ya da çiçeklerle daha iyi dengelenmesi çok daha iyi olur diye düşünüyorum. Belki de Boss tıraş sonrası diye bunu satmalı. Gerçekten utanç verici.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.