Hugo Boss Boss Number One Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Artemisia

Artemisia

Elma

Elma

Ardıç

Ardıç

Fesleğen

Fesleğen

Adaçayı

Adaçayı

Müge

Müge

Sardunya

Sardunya

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Paçuli

Paçuli

Meşe likeni

Meşe likeni

Sedir

Sedir

Tütün

Tütün

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

88

20-60

1985

1393

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 72

KALICILIK
farkedilirlik

% 70

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 38

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 63

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 50

İLKBAHAR
yaz

% 13

YAZ
sonbahar

% 25

SONBAHAR
kış

% 13

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 75

GÜNDÜZ
gece

% 25

GECE

Boss Number One Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Boss Number One parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
MertG
Pierre Wargnye'nin başyapıtlarından biri. Bu şahsın tüm modelleri 30 yılı aşkın süredir insanları memnun ediyor. Parfüme gelecek olursak uzun ömürlülüğün yanı sıra inanılmaz bir koku. Bal tatlılığı ile tütün kokusu ve odunsu notalar kalbi ve ruhunu tanımlar. Kenarları, paçuli, tarçın, biraz narenciye, misk ve kehribar ile tonka fasulyesi ile yuvarlanır. Her açıdan 10 / 10'luk bir parfüm. Karım bile kullanıyor :D Bazen elbise ve el çantasının üzerine püskürterek dışarı çıkıyor.
Makbiyaz
Ben bu kokuyu hiç beğenmedim ama bir arkadaşım bu kokuyu neden yazın denemediğimi söyledi. Bu yüzden eski ve kullanmadığım şişeyi 10 dakika önce çıkardım. Şu an hava 23 ° C ve güneş tepemde. Annemden ilginç iltifatlar aldım parfüme has. Bence kullanım zamanı da önemli. Bu konudaki tavsiyemi değerlendirmenizi isterim.
kadircan
Tatlı içerikler, tütün ve elma güzel bir üçlü hale gelmiş. Bu üçlü kokuyu açar ve etkisi daha sonradan tatlı ve meyvemsi olur. Çiçekler, gül ve yasemin gürültülü ve açık olarak ortaya çıkarken, meşe yosunları hoş kokulu, yeşil ve kumlu bir şekilde devam eder. Misk ve odunsu baharatlı unsurlar parfümün biraz son derinliklerinde saklı. Bu kokunun ilerledikçe genel hissi basit ve olgun bir tatlılık ve ferahlıktan ibarettir. Çok olgun. Hugo Boss Number One, ofiste giymek için mükemmel ancak giyenin oldukça sıkıldığını görebiliyordum. Bu yüzden kesinlikle bir dönüşün parçası haline getirilecek bir koku değil. Zamanla bıkılabilir. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız ama ona da garanti verebilirim. Dikkatli bir şekilde püskürtün çünkü etkisi çok yüksek. Koku uzun sürer ve uzunca bir süre iyi sonuç verir. Biraz ucuz olabilirdi.
joker
Bana oldukça jenerik geldi. Kötü bir koku değil ama dikkatimi çeken hiçbir şey yok. Hiçbir zaman uzun süre kullanmayı düşünmedim. Yorumlar da ilgincime geldi açıkça. Abartılacak bir koku değil.
hamza
Bu benim imza kokum. Lütfen satın almayın. Hepsi benim için :-) Sadece ben kullanmak istiyorum !!!!!! O yüzden 5 para etmez bir koku uzak durun :D
feriha
Kocam bu kokuyu çok kullanıyor. Ciddi bir farkedilirlik ve uzun ömürlülüğe sahip. Uzun saatler etkisini sürdürüyor ve eğer çok fazla püskürtülürse biraz can sıkıcı hale gelebiliyor. Parfüm bunaltmıyor devamlı aynı kokuyu hissediyorsunuz diye bu cümleyi kurmak zorunda kaldım. Göğsünüze, boynunuzun kenarına birer fıs gününüzü hayli götürür. Genel olarak 80'leri yansıtıyor. Kocamın etrafındaki havayı koklayan her yaştan diğer kadınları görmek beni rahatsız etmiyor değil. Cidden dikkat çekici bir koku. Beni mest ediyor yalan söyelemek istemiyorum :D
zafer
Bu meyve suyu ile sürekli sevişme içindeyim. Gelişme muhteşem. Harika bir tütünün yanı sıra, yosunlar kuruyorken açıkça sadeliğe dönen kusursuz bir ortamda size kendini hissettirecek.
Zigott
Bu muhteşem kompleks, zarif, fantastik, cana yakın bir parfüm. Sıcak hava haricinde kullanılmamak üzere her an ve her şey için harika. Onu seviyorum, eşimde en az benim kadar beğeniyor. Benim için mutlak bir başyapıt. İlk spreyi fıslamam sırasında, oldukça cesur ve şık geliyor. Notalar, açılışta narenciye ve meyvemsi özelliklere sahip. Kısa süre sonra da tatlı bal, lavanta, gül ve bu kokuyu sevmenize neden olan diğer notaları içeren özel notaları düşürüyor. Bir orkestranın huzurunda olduğunuzu hissediyorsunuz ve tonlarca sevimli farklı notaları kontrol eden bir sistemle karşılaşıyorsunuz. Ömrü en kolayı ile açıklamak gerekirse 14 saattir. Onun tatlılığı ve pürüzsüzlüğü nedeniyle biraz fazla püskürtmenizde herhangi bir sakınca olacağını düşünmüyorum. 80'lerin kaçınılmaz olan çok güçlü bir tatlı tütünü, meşe yosunu, sandal ağacı, paçuli ve miskı ile çok sevimli bir kuru hisse sahip olursunuz. Uzun ömür açısından neredeyse bir canavar.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.