Alberto Sego
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Hugo Boss Boss Number One Erkek Parfüm

Hugo Boss tarafından hazırlanan Boss Number One, erkekler için aromatik fougere kokusu. Boss Number One, 1985 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Pierre Wargnye'dir. Üst notalarda artemisia, yeşil elma, ardıç, fesleğen, greyfurt, karajen, bergamot ve limon; Orta notalarda bal, lavanta, orris kökü, yasemin, adaçayı, müge, gül ve sardunya; Taban notaları sandal ağacı, kehribar, paçuli, tarçın, misk, meşe ağacı, sedir ve tütündür.

Üst Nota
Artemisia

Artemisia

Elma

Elma

Ardıç

Ardıç

Fesleğen

Fesleğen

Orta Nota
Adaçayı

Adaçayı

Müge

Müge

Sardunya

Sardunya

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Alt Nota
Paçuli

Paçuli

Meşe likeni

Meşe likeni

Sedir

Sedir

Tütün

Tütün

Hugo Boss Boss Number One Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Hugo Boss Boss Number One Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 20 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 71 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 66 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
71%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
66%
20 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
50%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
50%
10 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
70%
GECE
GECE
30%
10 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
40%
Orta Nota
40%
Alt Nota
20%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
40%
YAZ
YAZ
10%
SONBAHAR
SONBAHAR
30%
KIŞ
KIŞ
20%
10 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
1985 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 88
2936 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Hugo Boss Boss Number One Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
9 Adet Oy Kullanılarak
58 Puan Aldı

Hugo Boss Boss Number One Erkek Parfüm Yorumları

Pierre Wargnye'nin başyapıtlarından biri. Bu şahsın tüm modelleri 30 yılı aşkın süredir insanları memnun ediyor. Parfüme gelecek olursak uzun ömürlülüğün yanı sıra inanılmaz bir koku. Bal tatlılığı ile tütün kokusu ve odunsu notalar kalbi ve ruhunu tanımlar. Kenarları, paçuli, tarçın, biraz narenciye, misk ve kehribar ile tonka fasulyesi ile yuvarlanır. Her açıdan 10 / 10'luk bir parfüm. Karım bile kullanıyor :D Bazen elbise ve el çantasının üzerine püskürterek dışarı çıkıyor.
Ben bu kokuyu hiç beğenmedim ama bir arkadaşım bu kokuyu neden yazın denemediğimi söyledi. Bu yüzden eski ve kullanmadığım şişeyi 10 dakika önce çıkardım. Şu an hava 23 ° C ve güneş tepemde. Annemden ilginç iltifatlar aldım parfüme has. Bence kullanım zamanı da önemli. Bu konudaki tavsiyemi değerlendirmenizi isterim.
Tatlı içerikler, tütün ve elma güzel bir üçlü hale gelmiş. Bu üçlü kokuyu açar ve etkisi daha sonradan tatlı ve meyvemsi olur. Çiçekler, gül ve yasemin gürültülü ve açık olarak ortaya çıkarken, meşe yosunları hoş kokulu, yeşil ve kumlu bir şekilde devam eder. Misk ve odunsu baharatlı unsurlar parfümün biraz son derinliklerinde saklı. Bu kokunun ilerledikçe genel hissi basit ve olgun bir tatlılık ve ferahlıktan ibarettir. Çok olgun. Hugo Boss Number One, ofiste giymek için mükemmel ancak giyenin oldukça sıkıldığını görebiliyordum. Bu yüzden kesinlikle bir dönüşün parçası haline getirilecek bir koku değil. Zamanla bıkılabilir. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız ama ona da garanti verebilirim. Dikkatli bir şekilde püskürtün çünkü etkisi çok yüksek. Koku uzun sürer ve uzunca bir süre iyi sonuç verir. Biraz ucuz olabilirdi.
Bana oldukça jenerik geldi. Kötü bir koku değil ama dikkatimi çeken hiçbir şey yok. Hiçbir zaman uzun süre kullanmayı düşünmedim. Yorumlar da ilgincime geldi açıkça. Abartılacak bir koku değil.
Bu benim imza kokum. Lütfen satın almayın. Hepsi benim için :-) Sadece ben kullanmak istiyorum !!!!!! O yüzden 5 para etmez bir koku uzak durun :D
Kocam bu kokuyu çok kullanıyor. Ciddi bir farkedilirlik ve uzun ömürlülüğe sahip. Uzun saatler etkisini sürdürüyor ve eğer çok fazla püskürtülürse biraz can sıkıcı hale gelebiliyor. Parfüm bunaltmıyor devamlı aynı kokuyu hissediyorsunuz diye bu cümleyi kurmak zorunda kaldım. Göğsünüze, boynunuzun kenarına birer fıs gününüzü hayli götürür. Genel olarak 80'leri yansıtıyor. Kocamın etrafındaki havayı koklayan her yaştan diğer kadınları görmek beni rahatsız etmiyor değil. Cidden dikkat çekici bir koku. Beni mest ediyor yalan söyelemek istemiyorum :D
Bu meyve suyu ile sürekli sevişme içindeyim. Gelişme muhteşem. Harika bir tütünün yanı sıra, yosunlar kuruyorken açıkça sadeliğe dönen kusursuz bir ortamda size kendini hissettirecek.
Bu muhteşem kompleks, zarif, fantastik, cana yakın bir parfüm. Sıcak hava haricinde kullanılmamak üzere her an ve her şey için harika. Onu seviyorum, eşimde en az benim kadar beğeniyor. Benim için mutlak bir başyapıt. İlk spreyi fıslamam sırasında, oldukça cesur ve şık geliyor. Notalar, açılışta narenciye ve meyvemsi özelliklere sahip. Kısa süre sonra da tatlı bal, lavanta, gül ve bu kokuyu sevmenize neden olan diğer notaları içeren özel notaları düşürüyor. Bir orkestranın huzurunda olduğunuzu hissediyorsunuz ve tonlarca sevimli farklı notaları kontrol eden bir sistemle karşılaşıyorsunuz. Ömrü en kolayı ile açıklamak gerekirse 14 saattir. Onun tatlılığı ve pürüzsüzlüğü nedeniyle biraz fazla püskürtmenizde herhangi bir sakınca olacağını düşünmüyorum. 80'lerin kaçınılmaz olan çok güçlü bir tatlı tütünü, meşe yosunu, sandal ağacı, paçuli ve miskı ile çok sevimli bir kuru hisse sahip olursunuz. Uzun ömür açısından neredeyse bir canavar.
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER