Hugo Boss Boss Selection Erkek Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Hugo Boss Boss Selection Erkek Parfüm

Boss Selection, Boss'un stilini betimlemektedir. Kendine güvenen, başarılı ve zariftir. Başarılarından gurur duyan bir adam için yaratılmıştır. Canlı ve taze yeşil notalar, sulu greyfrut ve mandalina ile başlayıp baharatlı pembe nane nüansıyla başlar. Parfümün kalbinde sardunyanın ve sedir yapraklarının aroması, yıldız anasonu ve petitgrain ile çevrilidir. Ağacın kuruma durumu, bu parfümün eril karakterini vurgulayan paçuli, vetiver, sedir ağacı, helyotrop ve saydam mantar notalarından oluşur. Reklam kampanyasında popüler Alman aktör Thomas Kretchmann vardır. Parfüm 2006'da yaratılmıştır.

Üst Nota
Pembe biber

Pembe biber

Mandalina

Mandalina

Greyfurt

Greyfurt

Bergamot

Bergamot

Orta Nota
Yıldız anason

Yıldız anason

Sedir

Sedir

Sardunya

Sardunya

Alt Nota
Paçuli

Paçuli

Misk

Misk

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Hugo Boss Boss Selection Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Hugo Boss Boss Selection Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 18 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 68 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 68 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
68%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
68%
18 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
44%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
56%
9 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
67%
Parfüm geceye uygun
GECE
33%
9 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
66%
Orta Nota
20%
Alt Nota
14%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
11%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
44%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
22%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
22%
9 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-55 Yaşlar için uygun
2006 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 80
4388 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Hugo Boss Boss Selection Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
9 Adet Oy Kullanılarak
71 Puan Aldı

Hugo Boss Boss Selection Erkek Parfüm Yorumları

Bu parfum bulunmuyor. Tek sevdigim parfum bu malesef
İtiraf etmeliyim ki çok güzel bir parfüm ama piyasada bulunan pek çok parfüme benziyor ve kendine has bir karakteri yok. Bana göre oryantal baharatlı koku güçlü bir narenciye notaları ile başlar ve lineer sessiz kalır. Bu koku hakkında olağanüstü ve dikkat çekici bir şey yok. Ofis işleri ve resmi durumlar için uygundur ve bazenbelki iltifat alabilirsiniz. Kışın ve ilkbaharda en iyi şekilde çalışır. Ortalama yayılıma ve uzun ömre sahip. Güzel şişe ve paketlemesi var.
Genel olarak 10 üzerinden 7,7 veriyorum.
Dürüst olmak gerekirse hiçbir şey gibi kokmuyor, 8 yaşımdan beri hugo Bottle kullanıyorum ve benim için bu doğru seçim
erkek için yumuşak, hakiki ve düşük profilli bir parfüm.. gerçekten gerçekçi ve zarif bir koku.. Kokunun daha güçlü olmasını isterdim. Güçlü olunca da böyle yumuşak olmazdı. Bazı şeylerden feragat edip kullanmak lazım.
Bana göre bu bir beyefendi kokusu, bence bir takım elbise onu gerçekten ortaya çıkarır (üstte Bergamot, ortada Yıldız Anason ve kuru halde Paçuli kışın oldukça iyi gider.r.
Koku : 6
Farkedilme : 5
Ömür : 6 saat. Bu yüzden genel puanı 6 olarak değerlendireceğim. Şişe Tasarımı : 6. (10 üzerinden hepsi)
3 gün önce aldım, güzel, gevrek ve taze bir koku. Uzun süre kalıcı 6 saat fazlası halen tenimde var. Şiddetle tavsiye edilir
Taze, baharatlı ve zarif. Modern, dünyevi ve biraz çiçeksi. Büyük bir narenciye ve baharat patlamasıyla açılır. Büyük dozlarda misk ve yıldız anason kousu. Bir ipucu olarak sedir ve vetiverde hissedilir. Güçlü yayılımıı, iyi uzun ömürlü ve harika iz düşümlü bir koku. Günlük veya takım elbise - kravat etkinlikleri için mükemmeldir. Modern erkek için yüksek kaliteli bir koku.
Sabunsu hissi hatırlatan bir tazelik var. Hoş ama kalıcı değil. Çok tozlu bir lavanta türü. Gerçekten yatıştırıcı ve sakinleştirici. Çok resmi bir şey giymek istemiyorsanız, o zaman bu parfüm giymek istediğiniz şeydir.
Açılış çok yeşil ve sulu, incire benzer bir kokuyu aldım gibi. Enteresan ben sevdim.
seksi taze erkeksi ve baharatlı
Ben şahsen bu parfümün iyi olduğunu düşünüyorum . En çok iltifat aldığım parfümlerden biri.
Zarif, hafif, benzersiz denilemez ama başlangıçta hugo xy'den daha dramatik. Güçlü ve fark edilir. En ilginç olanı, keskin ve güvenli kör satın alma olabilir.
Temiz Misk Limonu parfümü diyebilirim.
Genel amaçlı temiz, ferah, sabunlu, güvenli koku. Saldırgan olmadığı için ofis için mükemmel, biraz genel görünebilir ancak hafif anason notası onu yeterince benzersiz kılıyor.6-7 saat kalıyor.
Hugo Boss Selection'ı seviyorum, benim için iş yerinde kullanmak için mükemmel bir koku. Taze koku, giymesi kolay, sevmesi kolay. Ciddi ve taze bir nüansı olduğu için Selection'ı her gün kullanmıyorum. Koleksiyonumda her zaman 1 şişe Selection bulundururum, bu yüzden hazırlıklıyım. Günlük ofis için CK Men (daha tatlı hindistan cevizi kalp tonuyla benzer tonlara sahip) oda denenebilir
Güzel koku, yumuşak baharatlı, başlangıçta biraz yeşil. Ama bu özelliği bir anda gitti. Kıyafetlerde bile o kadar kalıcı değil... Satıldığı fiyata göre gayet iyi.
Yumuşak misk narenciye ve odunsu bir koku. Bana Moschino Uomo'yu hatırlatıyor. Orta düzeyde yayılımı ve kalıcı gücü var. Her zaman giymesi hoş. SÖylenilecek fazla da bir söz yok hepsi bu.
Bence en iyi boss parfümü bu. Performans harika değil ama cennet gibi kokuyor. Bana da bir sürü iltifat eden oldu bu parfümle. Bence bir EDP versiyonu yapsalardı harika olurdu.
Sağlam bir iş kokusu. Performans iyi ve bundan sonra da tercih ettiğim modeli Boss Bottled. Boss bottled benzeri ve daha yoğun sevdiğim ise alberto sego trauma modeli. Meyveli açılış ve kuruyunca biraz hafifleşiyor. Ben seviyorum.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER