Hugo Boss Boss Selection Erkek Parfüm Makale
en iyi açık parfüm

Pembe biber

Pembe biber

Mandalina

Mandalina

Greyfurt

Greyfurt

Bergamot

Bergamot

Yıldız anason

Yıldız anason

Sedir

Sedir

Sardunya

Sardunya

Paçuli

Paçuli

Misk

Misk

Vetiver

Vetiver

80

18-55

2006

Öksürük şurubu ve seks arasında bir yerlerde kaybolmuş erkek parfümü. Hugo Boss Selection, taze yeşil akorlar, mandalina, pembe biber, greyfurt, sedir yaprakları, sardunya, yıldız anason, sedir ağacı, paçuli, vetiver, heliotrop ve misk içeren notalarda Robitussin adı ile bilinen şurup kokusuna benzemektedir.


Ayrıntılandırayım: Orman, anason, misk ve greyfurt karışımı hakkında bir şurup tonu yaratıyor. Lezzetli meyve notlarından hiç biri olmaksızın, hissedilmemesi imkansız bir şekilde aşırı yoğun "marchchino kirazı" var. Sedirin bolluğu (yaprak ve ahşap notaları), misk ile birleşince neredeyse hayvanî bir etki yaratıp, hafif kafur bir his yaratır. Tecrübeyi daha da zorlaştırma konusunda, tuhaf bir şekilde "taze yeşil uyum" eklenilerek karman çorman bir hal almış.

Seçim, daha karanlık ya da reçineli olmasa da, önceki # 6 olarak anılan, odunsu karanfil ve geranium ile kaplanmış aromasını hatırlatır. Aslında, yaz duşundan hemen sonra döşeme üzerindeki yağmur kokusunu biliyor musun? Hatırlattığım şey buydu. Ve bu kötü bir şey değil, değil mi?

Daha sıcak notalar listesine rağmen, koku hızla ciltte kayboluyor. Uygulamadan bir saat sonra cildim ilk ve yukarıda belirttiğim özelliklerden aşırı şekilde uzaklaşığ harika, ince misk sabunu ile beni başbaşa bırakıyor.

kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 67

FARKEDİLİRLİK
beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 43

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 57

BEĞENMEDİ
mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 14

İLKBAHAR
yaz

% 43

YAZ
sonbahar

% 29

SONBAHAR
kış

% 14

KIŞ
günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 71

GÜNDÜZ
gece

% 29

GECE
Hugo denilince boss bottled ve Selection modelleri ilk akla gelen modeller. Zaten sitemiz hit sıralamasında da dediğim desteklenmektedir. Kullandığım ve kalıcılığı çok iyi olmasa da içerik ve koku performansı olarak olumsuz tepkiler almayacağınızı düşündüğüm bir parfüm. Denemenizi tavsiye ederim.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.